Pravila

Samo se riječi s 2 ili više znakova prihvaćaju Maks. 200 znakova Razmak se koristi za razdvajanje riječi, navodnici ("") se mogu koristiti za pretraživanje cijelog unesenog pojma (tada pretraživanje nije indeksirano) AND, OR i NOT su prefiksi i nadglašavaju zadane operatore +/|/- predstavlja AND, OR i NOT kao operatore. Sve tražene riječi se pretvaraju u mala slova (lowercase).

RADIONICA: JEDNOSTAVNO KNJIGOVODSTVO ZA UDRUGE

JEDNOSTAVNO KNJIGOVODSTVO ZA UDRUGE U PRAKSI

Vrijeme održavanja: 13. 1. 2018. (subota)
s početkom u 9:00 sati do 14:00 sati!
Mjesto održavanja: Zagreb, hotel Dubrovnik Gajeva 1

O RADIONICI! Jednodnevna radionica je koncipirana kao čitav niz praktičnih primjera iz područja računovodstva, poreza i prava u poslovanju udruga s mnoštvom praktičnih primjera knjiženja i popunjavanja obrazaca, a sve ciljem kako bi se što jasnije i razumljivije prezentirala razna problematika vezana uz zakonsko poslovanje.
Svaki sudionik dobit će u digitalnom obliku obrasce koje može koristiti u svojoj svakodnevnoj praksi i to knjigu primitaka/izdataka, knjigu blagajne, knjigu ulaznih/izlaznih računa.

KOME JE RADIONICA NAMIJENJENA! Predsjednicima udruga i drugim odgovornim osobama iz udruga, knjigovodstvenim servisima i svima onima koji samostalno žele voditi knjigovodstvo u udruzi te bolje razumjeti problematiku vođenja udruge s računovodstvenog, poreznog, pravnog, financijskog i administrativnog aspekta.

Broj mjesta u dvorani je ograničen!

PREDAVAČI! Igor Milinović, porezni stručnjak, specijalist za rad udruga te glavni urednik časopisa Udruga.hr i Ivana Ožegović, specijalistica za računovodstvo udruga.

PROGRAM RADIONICE
8:30 - 9:00 Registracija sudionika
1. POSLOVNE KNJIGE
Knjiga ulaznih i izlaznih računa (evidentiranje)
Knjiga prihoda i rashoda (evidentiranje)
Knjiga primitaka i izdataka (evidentiranje)

2. BLAGAJNIČKO POSLOVANJE
Knjiga blagajne (odluka o blagajničkom maksimumu, sastavljanje)
Blagajničke uplatnice/isplatnice (popunjavanje)

3. PUTNI TROŠKOVI I DNEVNICE
Primjer popunjavanja putnog naloga
Izračun dnevnica
Knjiga putnih naloga (popunjavanje)
Primjer popunjavanja JOPPD obrasca

4. VOLONTIRANJE
Ugovor i potvrda o volontiranju
Evidencija volontera
Godišnji izvještaj volonterskih sati

5. ROKOVI ČUVANJA POSLOVNIH KNJIGA

CIJENA JEDNE KOTIZACIJE! Za pretplatnike časopisa Udruga.hr cijena jedne kotizacije iznosi 612,50 kn (440,00 kn + PDV 25%).
Za ostale sudionike cijena jedne kotizacije iznosi 987,50 kn (790,00 kn + PDV 25%).

U cijenu jedne kotizacije uračunato je predavanje s power point prezentacijom dva predavača u trajanju od ukupno pet sati s petnaest minutnim pauzama za osvježenje, blok, kemijska olovka, obrasci u digitalnom obliku, te skripte predavača.

KAKO SE PRIJAVITI!
Prijaviti se možete na jedan od sljedećih načina (molimo izaberite samo JEDAN način prijave):

-          E-MAILOM – svoje mjesto možete rezervirati i putem e-mail adrese savjetovanje@udruga.hr

-          TELEFONOM – pozivom na broj telefona 01/49 21 742 ili 01/ 49 21 736 možete rezervirati svoje mjesto

Narudžbenica

Polja označena zvjezdicom * su obavezna!

Prijava za newsletter

Prvi broj časopisa Udruga.hr